🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Anastasov Rotating Bookshelf, Corner Bookshelf, Solid Wood, With Light
| Product name | Anastasov Rotating Bookshelf, Corner Bookshelf, Solid Wood, With Light |
| Material | Solid Wood, Stainless Steel |
| Dimensions | 35 x 35 x 168cm |
| Color | Walnut |
| Assembly Need | Yes, simple one |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |


$427.90
Original: $1,222.58
-65%Anastasov Rotating Bookshelf, Corner Bookshelf, Solid Wood, With Light—
$1,222.58
$427.90More Images









Anastasov Rotating Bookshelf, Corner Bookshelf, Solid Wood, With Light
| Product name | Anastasov Rotating Bookshelf, Corner Bookshelf, Solid Wood, With Light |
| Material | Solid Wood, Stainless Steel |
| Dimensions | 35 x 35 x 168cm |
| Color | Walnut |
| Assembly Need | Yes, simple one |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Product name | Anastasov Rotating Bookshelf, Corner Bookshelf, Solid Wood, With Light |
| Material | Solid Wood, Stainless Steel |
| Dimensions | 35 x 35 x 168cm |
| Color | Walnut |
| Assembly Need | Yes, simple one |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |


























