🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Bartholomew Rotating Bookshelf, Magazine Rack, Solid Wood
| Product name | Bartholomew Rotating Bookshelf, Magazine Rack, Solid Wood |
| Material | Multi Layer Solid Wood |
| Dimensions | 44 x 44 x 156.5 / 180cm |
| Color | Black, Walnut |
| Assembly Need | Yes, simple one |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |


Select Height
Select Colour
From $332.71
Original: $950.59
-65%Bartholomew Rotating Bookshelf, Magazine Rack, Solid Wood—
$950.59
$332.71More Images










Bartholomew Rotating Bookshelf, Magazine Rack, Solid Wood
| Product name | Bartholomew Rotating Bookshelf, Magazine Rack, Solid Wood |
| Material | Multi Layer Solid Wood |
| Dimensions | 44 x 44 x 156.5 / 180cm |
| Color | Black, Walnut |
| Assembly Need | Yes, simple one |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Product name | Bartholomew Rotating Bookshelf, Magazine Rack, Solid Wood |
| Material | Multi Layer Solid Wood |
| Dimensions | 44 x 44 x 156.5 / 180cm |
| Color | Black, Walnut |
| Assembly Need | Yes, simple one |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |


























