🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Correa Rotating Bookshelf, Freestanding Shelving Unit With Full Length Mirror
| Product name | Correa Rotating Bookshelf, Freestanding Shelving Unit With Full Length Mirror |
| Material | Multi Layer Solid Wood |
| Dimensions | 59 x 59 x 170cm |
| Color | Oak, Walnut |
| Assembly Need | Yes, simple one |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |


Select Colour
From $380.31
Original: $1,086.59
-65%Correa Rotating Bookshelf, Freestanding Shelving Unit With Full Length Mirror—
$1,086.59
$380.31More Images










Correa Rotating Bookshelf, Freestanding Shelving Unit With Full Length Mirror
| Product name | Correa Rotating Bookshelf, Freestanding Shelving Unit With Full Length Mirror |
| Material | Multi Layer Solid Wood |
| Dimensions | 59 x 59 x 170cm |
| Color | Oak, Walnut |
| Assembly Need | Yes, simple one |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Product name | Correa Rotating Bookshelf, Freestanding Shelving Unit With Full Length Mirror |
| Material | Multi Layer Solid Wood |
| Dimensions | 59 x 59 x 170cm |
| Color | Oak, Walnut |
| Assembly Need | Yes, simple one |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |


























