🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Fadli Round Side Table, Rattan
| Product name | Fadli Round Side Table, Rattan |
| Material | MDF, Rattan |
| Dimensions | ⌀50x45cm |
| Color | See the photos |
| Assembly Need | No |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |

$94.72
Original: $270.63
-65%Fadli Round Side Table, Rattan—
$270.63
$94.72More Images








Fadli Round Side Table, Rattan
| Product name | Fadli Round Side Table, Rattan |
| Material | MDF, Rattan |
| Dimensions | ⌀50x45cm |
| Color | See the photos |
| Assembly Need | No |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Product name | Fadli Round Side Table, Rattan |
| Material | MDF, Rattan |
| Dimensions | ⌀50x45cm |
| Color | See the photos |
| Assembly Need | No |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |

























