🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Leclerc Tall Wooden Wardrobe, Cream
| Product name | Leclerc Wardrobe |
| Material | MDF |
| Dimensions | 80 / 120 / 160 / 200 x 52 x 200 / 240cm |
| Assembly Need | Yes |
| Color | Cream |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |

Select Style
From $237.51
Original: $678.61
-65%Leclerc Tall Wooden Wardrobe, Cream—
$678.61
$237.51More Images














Leclerc Tall Wooden Wardrobe, Cream
| Product name | Leclerc Wardrobe |
| Material | MDF |
| Dimensions | 80 / 120 / 160 / 200 x 52 x 200 / 240cm |
| Assembly Need | Yes |
| Color | Cream |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Product name | Leclerc Wardrobe |
| Material | MDF |
| Dimensions | 80 / 120 / 160 / 200 x 52 x 200 / 240cm |
| Assembly Need | Yes |
| Color | Cream |
| Caring instructions | Wipe with a damp cloth if necessary |
| Style | Contemporary & Modern |
| Notice | The slight color difference may not be avoided between batches and devices |

























